Restoran Mobil Uygulama

Bugün, dünyadaki web, yenilikler ve yeni gelen fikirler ile hiçbir bağı olmayan uluslararası iş dünyasının herhangi bir yönünü hayal etmek oldukça zordur. Örneğin, hemen hemen her televizyon kanalı, haber ajansı, hava yolu şirketi, lojistik ajansı ve diğer birçok şirket artık modern uygulama geliştirme teknolojisini kullanıyor. Ancak, havaya uçurma popülerliğine rağmen, restoran mobil uygulama geliştirme ile ilgili sık sık saçlarımız yok. Bu aslında oldukça garip, ne arıyorlar? McDonald’s, Burger King veya Starbucks’ın çok başarılı uygulamaları var. Kafe ve restoranlarının artan popülerliğine ve kullanımına yol açan düzenlemeler. Bu nedenle, çok rekabetçi bir dünyada hayatta kalmanın yollarını arayan çok sayıda insanı olduğu için size bunu nasıl yapacağınıza dair bazı ipuçları vermek istiyorum. İşletmenizi popüler hale getirmenize yardımcı olabilecek bir mobil uygulama geliştirmek için. Ayrıca, kendi uzantınızın en kullanışlı ve en seçkin özelliklerini size göstermeye hazırım.

Neden bir restoran için bir mobil uygulama geliştirmeliyim?

Belki, “Neden bu uygulamayı oluşturmalıyım?” Diye sorabileceğin ilk soru, cevap gerçekten basit değil, kesin ve kesin. Bu uygulama, işinizi geliştirmenize yardımcı olmak ister ve bu, işiniz için uygulamanızı geliştirmeyi düşünürken yapabileceğiniz en temel şeydir. Üstelik, birçok farklı neden var, neden restoranlar için özel mobil uygulamaları geliştiriyor ve işinize nasıl fayda sağlayabiliyorlar. Kağıt tabanlı bir plana yeni başladıysanız, ancak uzantının kendisi değil.

restoran mobil uygulama

restoran mobil uygulama

1. Rekabet gücünüzü arttırın

Müşterilerinize ulaşmak için en etkili ve en yeni bir yol Restoran Mobil uygulama sahibi olmaktır, böylelikle restoranınızda ki işleri geliştirir ve daha hızlı bir şekilde hedef kitlenize ulaşmış olacaksınız. Mobil uygulamaya sahip olmanın restoranınız için onlarca faydasından bahsedebiliriz. Bunların bazıları ve en önemlileri ; daha fazla müşteri kazanmak, mevcut müşterilerinizi korumak, ürünlerinizi daha iyi anlatıp, gösterebilmek için kişiselleştirilmiş bir alana sahip olmak, restoranının değerini artırmak, en son indirimlerinden müşterilerini haberdar edebilmek, müşteri sadakati sağlamak, verimliliğini artırmak, işletmen için direk pazarlama kanalı oluşturmak, rakiplerinden ayrışmak, marka olmak gibi yüzlerce neden sıralanabilir.

 

2. Özel teklif ve promosyon

Çeşitli promosyonlar ve teklifler. Örneğin, bu uygulamaya müşterilerinize daha kolay ve indirim elde etmek için daha ilginç hale getirmek mümkündür. Örneğin, uzun zaman önce Starbucks şirketi kendi kafe zincirleri için kendi özel uygulamalarını başlattı. Bunun temel amacı daha merkezi ve daha organize bir yapı oluşturma sürecini yapmaktır. Yani, bir sonraki karar verildi. Mevcut Starbucks kafelerinden bazılarını sunmaktan mutluluk duyacaklarını keşfettiler. Yani, şimdi uygulamanıza gerekli herhangi bir indirim ve özel teklifleri uygulamaya hazırsınız.

3. İndirim Kuponları

Kendi restoran uygulamalarını geliştirenler için mükemmel bir fırsat olan bir diğer son derece kullanışlı şey ise özel indirim kuponları yaygınlaştırma fırsatıdır. Kesinlikle iyi bir karar, küçük bir fast-food kafeye sahipseniz, böyle bir karar oldukça yararlı olabilir. Bununla birlikte, özel bir uygulamanın kullanılması durumunda, müşterilerinize tüm güncel indirimleri göndermeniz gerekmez. Üstelik, Mc Donalds’dan Günaydın Resotoran’a kadar olan en popüler fast food zincirleri, bu özelliğin tüm kullanışlı araçlarını zaten kullanıyor.

4. Restoran siparişi için mobil uygulama

Restoran siparişi için restoran mobil uygulama, dünyanın en iyi şeylerinden biri olabilir. Çeşitli sebeplerden dolayı uygundur. Her şeyden önce, kaliteli bir restorana sahipseniz, uygulamanız sayesinde sipariş yoğunluğunuzu artırabilir ve müşterinize daha kaliteli bir hizmet sunmaya başlarsınız. Tüm siparişleri birkaç saniyede kabul edebilirsiniz. Ayrıca, harcamalarınızı çeşitli şekillerde azaltabilir. Örnek olarak, küçük bir kafeye bakmaya gerek yok, büyük bir restoranda ise siparişleri almak ve analiz etmek için iki kişiye ihtiyacınız olabilir. Ya da daha da fazlası, sadece bir uygulamanın içindeki tüm siparişleri kontrol edebilmek için zaten uygulanan bir makinenin kullanımı ile insan katılımı olmadan yapabilirsiniz.

5. Coğrafi konum

En sadık müşterilerinizden birinin başka bir şehre gitmeye ve tatillerini orada geçirmeye karar verdiğini hayal edelim. Bu eyalette ve şehirde zincirinizin de varsa. Tabii ki, internette bilgi aramak için biraz zaman harcayabilir. Ancak, Google Haritalar ve diğer kaynaklar bu alanda gerçekten doğru olamazdı. İşte bu yüzden; En iyi karar başvurunuzda bir coğrafi konum işlevine sahip olmaktır;