WHATSAPP +90 507 620 80 49 destek@uygulamasepetim.com

Ücretsiz uygulamanızı yapmaya başlayınız!

Tüm özellikleri sınırsız kullanın ve Ücretsiz Android & iOS Mobil Uygulama Yap

Sıkça Sorulan Sorular

Nasıl başlarım?

Uygulamanızı oluşturmak için, https://apps.uygulamasepetim.com dan abone olun ve ücretsiz denemeye başlayın. UygulamaSepetim’i keşfedin ve projenize uygun olup olmadığını görün.

Bir abonelikle kaç tane uygulama geliştirebilirim?

İstediğiniz kadar uygulama geliştirebilirsiniz. Uygulamanızı App Store ve/veya Play Store’a yayınlamak istediğinizde, Yayınla sekmesinde APK ve Kaynak dosyaları indirdikten sonra kendi hesabınızda yayınlamaya başlıyabilirsiniz.

Native uygulama ne demek?

Native uygulama, uygulamanın yükleneceği cihazın native dilinde oluşturulduğu uygulamadır. Bu, uygulamanın cihazın tüm özelliklerine erişimini mümkün kılar ve optimal kullanıcı deneyimi oluşturur. UygulamaSepetim, iOS ve Android için native uygulamalar oluşturmanızı sağlar ve ayrıca her cihazda çalışan HTML5 web uygulaması sunar.

APK nedir?

APK’nın açılımı Android Package yani Android Paketi‘dir ve adından da anlaşılacağı gibi sadece Android işletim sistemli telefonlarda, tabletlerde, bilgisayarlarda çalışan bir uygulama/yazılım uzantısıdır.

Bir uygulamanın Google Play store’a eklenebilmesi için APK uzantılı tek bir dosya olması gerekir, buda Android Studio ve Eclipse gibi bir çok dosya ve klasörü içeren Kaynak Kodları paketleyen ve tek bir .APK uzantılı dosya haline getiren programlar ile olur.

Google Play ve App Store’da uygulamayı siz mi yayınlıyorsunuz?

Uygulamanızı mağazalarda yayınlamak için, öncelikle aktif bir UygulamaSepetim üyesi olmanız gerekmektedir. iOS uygulamanızı yayınlamak için https://developer.apple.com  dan, Android uygulamanızı yayınlamak için http://developer.android.com  dan kayıt olmalısınız.

Eğer Mac’iniz yoksa veya oluşturma ve gönderme süreciyle uğraşmak istemiyorsanız, isteğe bağlı UygulamaSepetim sizin için yayınlıyabilir.